Hızlı ve Kaliteli Promosyon Ürünleri

  • Konum
  • Telefon: (+90) 212 612 20 45
  • Promosyon Çözüm Merkezi

Satış Şartları

GENEL PROMOSYON SATIŞ ŞARTLARIMIZ

SATIŞ ŞARTLARI

1- Peşin satışlarda siparişin %40’u siparişle birlikte, bakiye teslimatta nakit tahsil edilir.

2- Kredili satış yapılabilmesi için ANADOLU PROMOSYON adına düzenlenmiş süresiz ve kesin Teminat Mektubu’nun şirketimize teslim edilmesi gerekir. Bu durumda Teminat Mektubu limitlerinde kredili satış yapılır.

3- Açık Hesap Çalışma kesinlikle uygulanmayacaktır.

4- Fiyatlara KDV dahil değildir. Vergi kaydı olmayan şahıslara satış yapılmaz. Banka havaleleri mutlaka fatura kesilecek şahıs veya firma adıyla gönderilmelidir. Vergi numarası bildirmeyen, KDV tutarı ödenmeyen siparişler mal bedeli ödenmiş olsa dahi gönderilmez.

5- Bu fiyat listesi satış taahhüdü değildir. Fiyatları müşterilere haber vermeden değiştirme hakkımız mahfuzdur. Fiyat değişikliklerini müşteri istemedikçe gönderme mecburiyetimiz yoktur.

SİPARİŞ ŞARTLARI

1- Telefonla Sipariş alınmaz, faks veya mektupla bildirilen siparişlerde, katalog sayfa numarası, ürün kod numarası, ürün ismi miktarı ve baskı bilgilerinin bildirilmesi gereklidir.

2- Faks veya mektupla gelen siparişlerde, siparişin banka dekontu veya kopyası bulunmalıdır. Aksi halde gelen siparişler dikkate alınmaz

3- Baskılı siparişlere baskı bilgilerinin eksik olması halinde doğru ve tam bilgiler elimize ulaşana kadar siparişler kesinlik kazanmaz.

4- Numuneler müşteriye bedeli mukabili gönderilir ve gönderim ücreti müşteriye aittir. Müşteriye numune amaçlı verilen örnekler geri alınmaz, başka ürünle değiştirilmez.

5- Siparişlerimizin üretim durumunu e-maille öğrenebilirsiniz.

e-mail: [email protected]

TESLİMAT ŞARTLARI

1- Teslim süresi siparişin geçerlilik kazandığı tarihten itibaren başlar. Baskılı siparişlerde teslimat süresi iş yoğunluğuna bağlı 20 iş günüdür. Baskısız siparişlerin teslim süresi siparişin cins ve miktarına göre 3 ile 10 gün arasında değişir.

2- Mal teslim Bayrampaşa Merkez adresimizdir. Şehir dışı müşterilerinin malları kargo ve ambara teslim edilir. Nakliye esnasında meydana gelecek hasarlardan şirketimiz sorumlu tutulmaz.

3- Ürün bedeli ve KDV’nin satış şartlarına göre ödenmemesi durumunda mal sevki yapılmaz.

4- Kargo ve nakliye bedelleri müşteriye aittir. Firmamız MNG kargo ile anlaşmalı olup tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktadır.

Reklamı Yapmadığımız Ürünler ve Hizmetler;

1- Baskı yapılacak logonun Reklamı Yapılmayan Ürünler kategorisinde bulunmaması gerekmektedir.

2- Reklamı Yapılmayan Ürünler kategorisinde olduğu anlaşılan siparişlerin kaporası gelmiş olsa dahil sipariş iptal edilerek kaporası geri iade edilir. Bu şekilde zaman ve işçilik kayıplarından Anadolu Promosyon hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Aksine Anadolu Promosyon olarak uğramış olduğumuz zaman ve işçilik kaybından dolayı dava açma hakkını saklı tutmaktadır.